Nacházíte se na archivních stránkách Virtuálního Ďolíčku, klubový web naleznete na https://www.bohemians.cz.

Za Bohemku poprvé hrál Kozel

Ve včerejším přípravném utkání v Nymburce prohrála Bohemka s ruským druholigovým týmem Chimki 2:3 po poločase 1:1. Za Bohemku se trefili Obermajer a Klinka. "Nastoupili jsme v pozměněné sestavě, ale i tak jsme mohli v klidu vyhrát, ale udělali jsme dvě úplně zbytečné chyby," podotkl trenér Uhrin, ale z porážky nedělal velkou vědu. O body půjde až v pondělí v Liberci. Poprvé v zelenobílém dresu nastoupil Luboš Kozel a trenér si jeho výkon velice pochvaloval. Obrana však na jaře hraje dobře, a tak se Kozel do sestavy dostane zřejmě až po vykartování některého z obránců, kterým to akutně hrozí. Ve druhé půli na levé straně obrany nastoupil místo Třasáka Koukal. Šetřili se mírně nachlazení Kisel, Janáček, Lesák, Polodna, Obajdin a Baláž.

Sestava: Holec (46. Šimon) - Švejdík, Obermajer (46. Dvořák), Kozel, Třasák (46. Rajnoch) - Szabó, Strnad, Melecký, Koukal - Klinka, Bednář (46. Zoubek).