Nacházíte se na archivních stránkách Virtuálního Ďolíčku, klubový web naleznete na https://www.bohemians.cz.

Ostuda: Bohemians - Sparta Krč 1:2

Fotbalisté Bohemians 1905 navázali na špatný výkon z Náchoda a před čtyřmi tisíci diváky podlehli v ďolíčku Spartě Krč 1:2. Jediný gól Klokanů dal ve 39. minutě z penalty Jiří Rosický. Vyrovnával na 1:1, ale hosté po přestávce z rychlého protiútoku rozhodli o senzačním vítězství. Nejhorší domácí výkon Bohemky v této sezóně přinesl jen málo pozitiv. Fanoušci povzbuzovali svůj tým až do samotného závěru, ale hráči se jim ničím neodvděčili. Bez nadšení, bez tlaku se odehrály poslední minuty. Netradiční výkon Bohemky opět oddálil postupové šance. Z posledních tří utkání Bohemka získala jen bod a z deváté pozice ztrácí na vedoucí Prachatice už 12 bodů. <br /> <br /> Sestavy, statistiky a reportáž ze zápasu <a href="/zapasy/zapas.asp?kod=621"><strong> se Spartou Krč.</strong></a>