Nacházíte se na archivních stránkách Virtuálního Ďolíčku, klubový web naleznete na https://www.bohemians.cz.

Béčko: Bohemians B - Kladno B 2:2

Ve svém prvním utkání divizní skupiny B si rezerva zelenobílých Klokanů zajistila bod až po závěrečném tlaku. V utkání, hraném na hřišti Lokomotivy Vršovice, se v základní sestavě objevilo 5 hráčů, kteří ještě na jaře pomáhali A mužstvu v ČFL. V základní sestavě kladenské juniorky se ocitl i mistr ČR 2004 Peter Drozd, který otevřel gólový účet zápasu.<br /> <br /> Utkání bohaté na gólové šance mohlo vypadat úplně jinak, ale Jiří Rosický v 45. minutě opět prokázal, že penalty jsou pro Klokany noční můrou. O minutu později vstřelil Drozd vedoucí gól Kladna. Do puntíku tak splnil pravidlo nedáš-dostaneš. Kladno vedlo již 2:0, ale poté se Kostelníkova parta vzchopila a díky ofenzivní smršti v posledních patnácti minutách dokázala alespoň vyrovnat.<br /> <br /> Reportáž, sestavy a statistiky z <a href="http://www.fc-bohemians.cz/zapasy/zapas.asp?kod=647">úvodního zápasu B týmu</a>.