Sestava Sokol Ovčáry
Straka - Štefan (70. Dido), Ondrák, Studený, Viskup (36. Horák), Matějček, Maršner (34. Jeník), Kovařík, Martínek, Hyka, Krejcar.
Marek - Janek, Lukáš, Pávek, Hrdlička - Hašek, Adam (57. Kavka), Kaufman, Róth - Škoda, Zelenka (79. Bartek).
Ovčáry

Na úvod začala Bohemka aktivně, v závěru první desetiminutovky měl velkou šanci Škoda, ale nedal a domácí ukázali v čem budou silní. Brejkovou situaci zakončil domácí kanonýr Hyka a poslal Ovčáry do vedení. Zaskočení "klokani" nenašli do poločasu odpověď a Ovčáry si bez problémů hlídali své vedení. Druhý poločas rozehrála Bohemka dobře, nejdříve se v 50. minutě prosadil Lukáš a druhou branku přidal v 59. minutě Škoda. Ale místo kýženého zvýšení stavu se obraz hru radikálně změnil, domácích bylo plné hřiště a byli lepším týmem. Bohemku několikrát podržel gólman Marek, ale na vyrovnávající branku Hyky z 84. minuty byl krátký. Po devadesáti minutách byl stav utkání 2:2, což v poháru znamená ihned penaltový roztřel. V první sérii zaváhal Ivan Hašek, další hráči v zelenobílém proměnili a domácí zaváhali dvakrát, Bohemka tedy postupuje dále díky vítězství 4:3 v penaltové rozstřelu.

Trenér Pavel Hoftych: "Bylo to typické pohárové utkání, pro domácí začalo nejlépe jak mohlo, když dali brzo branku, která je nabudila. Navíc jsme se díky nevýraznému výkonu bez pohybu a pozdním dostupováním hráčů nedostali v první půli vůbec do hry. V úvodu druhé půle přišlo výrazné zlepšení, brankami Lukáše a Škody jsme otočili zápas a byli na koni. Přišlo ale naprosto nepochopitelné polevení, soupeř si vypracoval tři gólovky a v závěru také zaslouženě vyrovnal. V penaltách jsme byli šťastnějším týmem, musíme poděkovat gólmanu Markovi, který dvě penalty kryl."

90.
Konec základní hrací doby, o utkání rozhodnou penalty.
90.
Nastavovat se budou dvě minuty.
84.
Je vyrovnáno, po rohu se hlavou prosadil domácí Hyka.
79.
Bohemka má stále problémy s hrou domácích, kteří jsou nebezpečnějším týmem a obrana je pod neustálým tlakem.
79.
Střídání Bohemky, odstoupil Zelenka, nahradil jej Bartek.
73.
Technická střela domácích minula horní roh branky.
71.
Odpověď Bohemky, pěkný centr Kavky našel Škodu, jeho hlavička šla těsně vedle.
70.
Poslední střídání domácích, odešel Štefan, nahradil jej Dido.
70.
Žlutou kartu viděl Martínek.
69.
Další dvě nebezpečné šance domácích přežila Bohemka bez úhony, ale zadělává si na problémy.
66.
Žlutou kartu obdržel domácí Matějček.
65.
Domácí Ovčáry ožily, nebezpečně rozehraný přímý kop z ideální pozice musel krýt Marek.
64.
Gólman Marek podržel Bohemku, když kryl hlavičku z malého vápna.
61.
Kaufmanův pokus minul branku.
59.
Centr Rótha z levé strany našel ideálně Škodu, který se pověsil do vzduchu a jeho hlavička šla od břevna za brankovou čáru.
59.
Bohemka jde do vedení 2:1!
57.
Střídání Bohemky, odstoupil Lukáš Adam a nahradil jej mladý Tomáš Kavka.
55.
Utkání sleduje 1120 diváků.
52.
Nebezpečná situace před brankou Bohemkou, Adam uklouzl a domácí naštěstí mířili z vápna nad branku.
50.
Odražený míč se dostal na hranici vápna k Pavlu Lukášovi, který dnes nosí kapitánskou pásku, a na jeho přesně umístěnou střelu k tyči neměl gólman nárok.
50.
Je vyrovnáno, 1:1.
46.
Začal druhý poločas, Bohemka zatím nestřídá.
45.
Konec prvního poločasu, Bohemka prohráva v Ovčárech 0:1 a má zaděláno na ostudu.
41.
Róthův pokus kryl gólman Straka.
36.
A další střídání domácích, odstupuje Viskup, nahradí jej Horák.
34.
Střídání domácích, odstoupil zraněný Maršner, nahradil jej Jeník.
31.
Dobrý zápas zatím hraje Ivan Hašek, je aktivní a snaží se hledat Milana Škodu, zatím neúspěšně. Domácí se soustředí na pozornou obranu a velmi rychlý Hyka děla naší obraně problémy.
21.
Hra se vyrovnala, Bohemka již nemá takovou převahu, ani si nevytváří šance. Ovčáry zahrozily z rohu.
12.
Škoda po rohovém kopu havičkoval nad branku.
10.
Neskutečné, okamžitý trest za zahozenou šanci. Domácím se povedl brejk a Hyka dává na 1:0 pro Ovčáry.
9.
První gólovka zápasu, Škoda bohužel minul míč.
4.
Bohemka má od prvních minut zápasu převahu, z první slibné akce hlavičkoval Zelenka vedle.
2.
V Ovčárech je minimálně pět stovek fanoušků Bohemky a klokani zde budou mít takřka domácí prostředí.
1.
Utkání bylo zahájeno.
V Ovčárech je zatím více než dvě stovky fanoušků zelenobílých barev a místní hřiště se za příjemného fotbalového počasí pomalu plní.
Rozhodčí: Hrubeš K. - Filípek, Hrubeš P.
Sestava Sokol Ovčáry: Straka - Štefan, Ondrák, Studený, Viskup, Matějček, Maršner, Kovařík, Martínek, Hyka, Krejcar.
Sestava Bohemians 1905: Marek - Janek, Lukáš, Pávek, Hrdlička - Hašek, Adam, Kaufman, Róth - Škoda, Zelenka.

Na lavičce jsou připraveni: Bartek, Rychlík, Baubín, Ježdík, Kavka, Kamisch.
Ve 2. kole Poháru ČMFS, od této sezony přejmenovaného na Ondrášovka Cup, zavítá Bohemka na hřiště třtiligového Sokola Ovčáry. V dresu Bohemky dostanou příležitost hráči širšího kádru. Zápas budeme sledovat v textovém onlinu.